• Kolorowy tydzień

• Fotorelacja z „Kolorowego tygodnia”- akcji zorganizowanej przez klasę 8c, w którym uczniowie mieli ubrać się w następujące kolory: wtorek - niebieski, środa-zielony, czwartek-żółty i pomarańczowy, piątek-czerwony i różowy.

• Na strzelnicy

• Nasza szkolna drużyna strzelecka współpracuje z Bractwem Strzeleckim p.w. Św. Tekli w Dobrzycy. W ramach współpracy zorganizowano trening na elektronicznej strzelnicy w Pleszewie. Fotorelacja.

• PRZEDSTAWIENIE WIEDŹMA MULTIMEDIA

Dziś uczniowie z klasy 2a wraz z wychowawczynią Lidią Parysek zaprosili klasy I-V na przedstawienie pt: „Wiedźma Multimedia”, które miało na celu zwrócenie uwagi uczniów na problem zanikającego czytelnictwa oraz wszechobecnej i ciągle rozwijającej się techniki multimedialnej.

Bajkowe postacie z piratami na czele, poszukiwały książek, które skradła im podstępna Wiedźma Multimedia. Na szczęście skłócone ze sobą Baba Jaga i tytułowa Wiedźma, znalazły nić porozumienia i wszystkie książki wróciły na swoje miejsce.

Aktorzy wspaniale prezentowali się w swoich kostiumach, a ich gra przyciągnęła uwagę widzów, którzy z dużym zainteresowaniem oglądali spektakl. Na twarzach dzieci widać było uśmiech

i zadowolenie.

• Narodowe Święto Niepodległości

• Już po raz 3 społeczność naszej szkoły oraz przedszkola przemaszerowała ulicami Dobrzycy, aby o godz. 11.11 przy Urzędzie Miejskim Gminy Dobrzyca wspólnie z Panem Burmistrzem Jarosławem Pietrzakiem, pracownikami urzędu i mieszkańcami uroczyście odśpiewać Hymn Rzeczypospolitej Polskiej z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

• NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.

• 10 listopada klasa VB przygotowała uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Część artystyczną opracowały p. Maria Maciejewska i p. Dominka Michalak - Matyniak. Nad scenografią czuwała p. Iwona Cierniak. Podczas występu młodym artystom towarzyszył chór szkolny. Dziękujemy wszystkim uczniom za godną i dojrzałą postawę podczas uroczystości.