• DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

16 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w Gminnym Centrum Kultury w Dobrzycy dyskotekę andrzejkową dla klas 4-8 naszej szkoły. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy cudownie się bawili. W trakcie zabawy odbywały się różnego rodzaju konkursy i tańce prowadzone przez organizatorów.

Podczas tego magicznego wieczoru oczywiście nie zabrakło wróżb przygotowanych przez samorząd. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Oczywiście wierzymy, że wszystkie się spełnią, a zwłaszcza te dobre. W chwilach odpoczynku można było skorzystać z usług sklepiku, aby się posilić i ugasić pragnienie. Andrzejkowe szaleństwo trwało do godziny 19.00, choć przykro było kończyć tak udaną zabawę. Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć to pamiętajmy, że następne andrzejki już za rok.

• DZIEŃ NIEPODLEGOŚCI KLASY 1-3

• W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 3a wspólnie z wychowawczynią przygotowali uroczystą akademię z okazji 105. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Akademia miała na celu wzbudzenie refleksji na temat faktów historycznych i przybliżenie wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku.

• Pamiętamy

• Jak co roku w związku z Dniem Wszystkich Świętych, Samorząd Uczniowski wspólnie z Dyrekcją odwiedzili cmentarz w Dobrzycy , gdzie spoczywają zmarli nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Uczniowie złożyli znicze na grobach zmarłych, wyrażając szacunek i pamięć wobec ich pracy oraz oddanie placówce.