• WYRÓŻNIENIE DLA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

7 października 2023 r. odbyła się IX ogólnopolska Noc Bibliotek do której przyłączyło się 1500 bibliotek z całej Polski. Spośród nich 431 instytucji wysłało relacje z wydarzeń i tym samy wzięło udział w Konkursie  na najciekawsze, wyróżniające się wydarzenia tegorocznej akcji pod hasłem “Absurd nie czytać”. Jury podkreślało  zaangażowanie i kreatywność bibliotek oraz trudność wyboru nagrodzonych spośród setek wyjątkowych Nocy Bibliotek. W efekcie końcowym główny organizator Centrum Edukacji Obywatelskiej nagrodził czytnikami Kindle dziesięć bibliotek oraz wyróżnił 40 placówek, które obdarował książkami partnerskiego Wydawnictwa Platon.
              W tym zaszczytnym gronie wyróżnionych znalazła się nasza szkolna biblioteka. Za co bardzo dziękujemy. Przyznane wyróżnienie tylko doda nam skrzydeł
              do dalszych działań.