• Zielona szkoła w Pogorzelicy

• Nowa galeria Zielona szkoła w Pogorzelicy została dodana do albumu fotograficznego

Tym razem w Pogorzelicy ! Ten rok szkolny uczniowie klasy 7a, 7c i 8b oraz ich opiekunowie : p. Marlena Szóstak , p. Izabela Jędrzejak , p. Kinga Malinowska , p. Iwona Cierniak rozpoczęli od wycieczki w ramach tzw. Zielonej Szkoły. Tydzień od 06 do 10 września spędzili nad morzem w Pogorzelicy. Nauczyciele codziennie prowadzili zajęcia, m.in. z j. niemieckiego, j. polskiego, przyrody, fizyki i chemii oraz plastyki. Po skończonych lekcjach na młodzież czekało mnóstwo innych atrakcji. Każda była okazją do integracji grupy, miłego spędzenia czasu a także podstawą wzbogacania wiedzy. Uczestnicy Zielonej Szkoły zwiedzali pobliskie nadbałtyckie miejscowości. Kolejką wąskotorową dotarli do Trzęsacza, w którym poznali piękna legendę o kościele na klifie. W Międzyzdrojach spacerowali Aleją Gwiazd i zwiedzili Podziemne Miasto. Spacer plażą do Niechorza i lekcja w Muzeum Rybołówstwa Morskiego również pozostanie dobrzyckiej młodzieży i opiekunom w pamięci. Dni pobytu na Zielonej Szkole mijały w miłej, pełnej słońca atmosferze.

• Informacja

• Dyrekcja szkoły informuje, że w czasie Festynu "Kopernik" będzie czynny punkt spisu powszechnego. Zapraszamy 11.09.2021

• Ogłoszenie !

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Dobrzycy informuje, że uczniowie chcący skrzystać ze szczepienia przeciw Covid-19 w godzinach zajęć lekcyjnych będą zwolnieni z zajęć po uprzednim telefonie rodziców do sekretariatu szkoły na numer 627413809.

• Spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczniów klas pierwszych.

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Dobrzycy zaprasza w dniu 26 sierpnia 2021 r o godzinie 16.00 przed budynek szkoły przy ulicy Szkolnej 4a, na spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczniów klas pierwszych.

W programie spotkania przewiduje się

1. Informacja o przydziale sal lekcyjnych

2. Przydział uczniów do klas Ia i Ib